sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
1 Vybrané
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfumovaná voda, 100 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfumovaná voda, 100 ml
Kód: 25613
Kód dod.: 795306
EAN: 8008970011141
100%
7.56 EUR
7.57 EUR
75.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfém Tesori d’Oriente White Musk bol vyrobený z tých najlepších a najcennejších esencií. Jeho vôňa Vás bude sprevádzať po celý deň.
-1%Zľava
Fino potravinová fólia o sile 9 µ, šírka 29 cm, dĺžka 20 metrov
Fino
Fino potravinová fólia o sile 9 µ, šírka 29 cm, dĺžka 20 metrov
Kód: 1808284
 
EAN: 5201314951506
100%
1.72 EUR
1.73 EUR
0.09EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino potravinová fólia o dĺžke 20 metrov je ideálna na balenie, mrazenie a skladovanie potravín. Sila fólie je 9 mikrónov. Šírka potravinovej fólie 29 cm.
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel pre mužov, 250 ml
Kód: 1907188
Kód dod.: 797320
EAN: 5201314047797
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Red Code - mužná, silná a príťažlivá vôňa.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
3.89 EUR
9.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Moisture Miracle je ošetrujúci sprchový krém s hydratačným komplexom a starostlivými olejmi, ktorý pokožku pri každodennom umývaní šetrne čistí a zároveň pomáha zachovať jej hydratáciu a hebkosť.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Fresh Blossom je ošetrujúci sprchový krém s kvetinovou vodou z neroli a hydratačným komplexom, ktorý pokožku jemne čistí, stará sa o jej hydratáciu a zanecháva príjemný pocit kvetinovej sviežosti.
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona Mesiacikový nechtíkový krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Mesiacikový je regeneračne – hydratačný krém so zvláčňujúcim efektom pre normálnu a citlivú pokožku obohatený výťažkom z nechtíka lekárskeho a glycerínom pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhladzuje.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
2.37 EUR
2.38 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 60 litrov
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Original je starostlivý sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, ktorý pri každodenném sprchovaní spája šetrné čistenie pokožky s príjemnou starostlivosťou.
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Kód: 2507071
Kód dod.: 820019
EAN: 5201314187288
 
4.54 EUR
6.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona Tekuté mýdlo Růže jemne čistí, hydratuje a zanecháva ruky hladké a prevoňané očarujúcou vôňou ruží.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300566
Kód dod.: 795408
EAN: 8008970055268
95%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vôňa Persian Dream so zmyselnou vôňou jazmínu a granátového jablka sa prelínajú s nádychom červeného čaju a teplými odtieňmi jantáru.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300034
Kód dod.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym kvetinovým vôňou pivonky a japonskej kamélie. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300083
Kód dod.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou citrusových plodov, amla oleja a esencie z pačuli. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfumy. Uľahčuje žehlenie.
Indulona olivový krém na ruky, 75 ml
Indulona®
Indulona olivový krém na ruky, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
2.16 EUR
28.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydratačný ochranný krém je obohatený olivovým olejom, ktorý chráni pokožku pred vysúšaním. Olivový olej je zdrojom vitamínov A a E, napomáha obnove kožných buniek, zvyšuje elasticitu pokožky a tým spomaľuje proces starnutia.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
3.03 EUR
0.25EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE vrecká na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
3.03 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino green life vrecká sú vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylénu. Pri ich výrobe nie je potrebné nových vstupných surovín (ropy) a naopak, spotrebováva sa to, čo už bolo raz vyrobené.
AKCE
Tesori d’Oriente aviváž Vanilka,38 dávok,760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d’Oriente aviváž Vanilka,38 dávok,760 ml
Kód: 2501470
Kód dod.: 795412
EAN: 8008970062266
 
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d’Oriente Vanilka – luxusná aviváž pre mäkké prádlo s neodolateľnou vanilkovou vôňou.
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruky Upokojujúci zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Indulona krém na ruky upokojujúci zázrak bol špeciálne vyvinutý tak, aby poskytol okamžitý komfort suchým rukám. Efektívne hydratuje a upokojuje pokožku a poskytuje jej dlhodobú ochranu.
AKCE
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
2.60 EUR
10.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémový sprchový gel s orientálnou vôňou pre ženy.
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.60 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultrapružné zatahovacie vrecia na odpad s objemom 70 litrov. Neprepúšťajú a sú odolné voči protrhnutiu.
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
1.94 EUR
19.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Každodenné ošetrenie ľahko poškodené pleti a jej ochrana pred mikroorganizmami. Obmedzuje riziko vzniku infekcií, pomáha chrániť pred mikroorganizmami, má upokojujúce účinky, podporuje regeneráciu, navracia vitalitu.
AKCE
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente telový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
3.03 EUR
10.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sametový telový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extraktmi z modrej ľalie a mliekom z papyru. Bohatá a hodvábna Textúra, ktorá sa rýchlo absorbuje, nezanecháva mastný film a rozjasňuje pokožku tela.
AKCE
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300084
Kód dod.: 795405
EAN: 8008970055206
99%
3.03 EUR
3.99EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaná aviváž s omamným a intenzívnym vôňou pižma a bielych kvetov. Obohatená o vzácne mikrokapsule parfému. Uľahčuje žehlenie.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 50 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
1.51 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozmer 30 × 50 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
AKCE
Tesori d'Oriente sprchový gel Vanilka & Zázvor, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel Vanilka & Zázvor, 250 ml
Kód: 2508338
Kód dod.: 795386
EAN: 8008970037462
 
3.03 EUR
12.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tesori d'Oriente sprchový gel hydratuje a čistí pokožku do hĺbky
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.